Licówki porcelanowe dla każdego – Zapraszamy

Licówki porcelanowe

licówki wykonujemy jednym z najlepszych systemów na rynku jakim jest IPS Emax firmy Ivoclar Vivadent. Nie ma żadnej różnicy między naszymi licówkami a licówkami z emaxa oferowanymi przez inne gabinety. Atrakcyjna cena wynika tylko dlatego że posiadamy własną pracownie techniki dentystycznej, dzięki czemu nie musimy korzystać z kosztownych usług pośredników – licówki wykonujemy w obrębie jednej firmy

Pojęcie licówek ceramicznych

Uprzejmie informujemy iż pojęcia licówki porcelanowe, ceramiczne, pełnoceramiczne w nowoczesnej technice dentystycznej to synonimy, a tradycyjne określenie licówek porcelanowych pochodzi z ich techniki wykonywania z lat 90-tych, gdzie faktycznie były wykonywane z tego materiału ponieważ innego na rynku nie było dostępnego. Emax jest materiałem nowoczesnym, bardziej wytrzymałym i bardziej estetycznym

Szlifowanie zębów

Nie wykonujemy licówek bez szlifowania, nasze licówki wymagają opracowania zębów przynajmniej na pograniczu ząb-dziąsło oraz na brzegach. Po opracowaniu zębów, na koniec wizyty, zakładamy osłonki na zęby tzw. licówki tymczasowe. Licówki finalne są przygotowywane na drugą wizytę po ok 10-14 dniach


Dalej

Gwarancja

Na licówki udzielamy 12 miesięcy gwarancji natomiast czas użytkowania licówek jest o wiele dłuższy (od kilku do kilkunastu lat)


Dalej

Denta medica - licowki-porcelanowe.pl - tanie zakladanie licowek porcelanowych, ceramicznych - snieżnobiały uśmiech

Cennik naszych usług

Bardzo atrakcyjna cena!

Całkowity koszt 1 licówki wynosi 600zł

Promocyjna cena obowiązuje przy wykonaniu min 4 licówek.

Wizyta

Wizyta konsultacyjna nie wymaga żadnej wpłaty, natomiast potwierdzenie rezerwacji wizyty stomatologicznej roboczej, wymaga wpłaty 100zł

Numer rachunku mBank: 65 1140 2004 0000 3302 6111 8681

W liczbach

Wykonanych licówek
2500

Wejść na strone
1563

Zadowolonych klientów
259

Wypitych kaw
196

Opinie naszych klientów

Zawsze byłem niezadowolony z ciemnych plomb i przebarwionych zębów. Ważne było dla mnie wybranie materiału, który jest tolerowany przez organizm, a jednocześnie umożliwia odtworzenie naturalnego wyglądu estetycznego moich zębów. Dlatego wybrałem materiał pełnoceramiczny.

Marcin

Cienkie licówki wykonane z materiału pełnoceramicznego wyglądają pięknie i naturalnie. Mój uśmiech nie tylko poprawił mój wygląd, ale niesamowicie wzmocnił pewność siebie. To całkowicie nowa jakość życia!

Karolina

Dlaczego materiał pełnoceramiczny?

Uzupełnienia wykonane z materiału pełnoceramicznego nie zawierają metalu. Dlatego światło może przez nie przenikać jak przez naturalne zęby. Materiały ceramiczne wyróżniają się następującymi cechami:

  • bardzo estetyczny i naturalny wygląd;
  • długotrwała niezmienna jakość;
  • różnorodność kolorów;
  • kompatybilność z naturalnymi tkankami zęba.

Nasz producent

Wideo licówek porcelanowych – Karolina Krezel – Denta Medica

Galeria

Gdzie się znajdujemy?

Na wizyty związane z wykonywaniem licówek zapraszamy do gabinetu mieszczącego się pod adresem:

ul. Dobrzelińska 6,

99-320 Żychlin

tel.: 730 922 999

Denta medica - licowki-porcelanowe.pl - tanie zakladanie licowek porcelanowych, ceramicznych - snieżnobiały uśmiech

Nasz zespół

Wyslij do nas wiadomość / zapytanie. Chętnie odpowiemy


O nas

strona internetowa www.licowki-porcelanowe.pl

należy do gabinetu Denta Medica www.denta-medica.pl


Dane firmy/gabinetu:

Denta Medica Michał Rotsztejn

ul.Dubois 8, 93-491 Łódź

filia: ul.Dobrzelińska 6, 99-320 Żychlin

NIP: 7272710475, REGON: 100503206

Denta medica - licowki-porcelanowe.pl - tanie zakladanie licowek porcelanowych, ceramicznych - snieżnobiały uśmiech

Licówki porcelanowe

Licówki to cinekie płatki wykonane z materiału ceramicznego, które są przymocowane do przedniej powierzchni zęba. Dzięki ich grubości wynoszącej tylko 0,3 – 0,6 mm można je porównać do soczewek kontaktowych.

W przypadku przebarwionych zębów, nieznacznych wad zgryzu lub ułamanych zębów przednich można zastosować licówki porcelanowe. Licówki mocuje się trwale do powierzchni zębów, co pozwala na poprawę ich wyglądu bez konieczności zeszlifowywania dużej ilości tkanek zęba.